Me shumë flori…😁

Të dashura shoqe! Ju kujtohet postimi për sendet e lyera me flori? Nëse jo, shikoni postimin “Në dimër. . .” Po ndaj me ju nja dy foto. Nëse ju pëlqen diçka ju lutem mos harroni të shtypni yllin = më pëlqen. Rrofshi;)

image

Kjo është një çmenduri e di, por për ato që ndjekin Pinterest nuk është e panjohur!  Nëse keni një rende të vjetër . . . pasi lyhet do të mbajë vëthët tuaj!

image

Ja ku janë dhe kornizat . . . Ishin të vjetra dhe nuk rrinin dot afër me njëra-tjetrën se ngjyrat ishin ca në betejë. 😂  Gjithashtu një shishe e vogël qelqi . . . nuk di nga erdhi . . . tani e pëlqej shumë. Mimozat janë pak të trishtuara, ju premtoj se do ti heq!!! Jam mjaft e kënaqur se si dolën . . . dhe shumë lirë! Provojeni me çdo ngjyrë që preferoni!
Kalofshit mirë!

Letëflasimsishoqe

Advertisements

3 mendime mbi “Me shumë flori…😁

  1. Kam edhe unë diçka. Po ta rrëfej…
    Merr një gotë pa bisht, nje rrogoz (ose fije kashte) dhe ngjiti aq sa të mbulohet e gjithë gota.
    Pastaj?! TA GËZOSH MBAJTËSEN E RE TË LAPSAVE… ☺😀

    Pëlqyer nga 1 person

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s