Me shumĂ« flori…😁

TĂ« dashura shoqe! Ju kujtohet postimi pĂ«r sendet e lyera me flori? NĂ«se jo, shikoni postimin “NĂ« dimĂ«r. . .” Po ndaj me ju nja dy foto. NĂ«se ju pĂ«lqen diçka ju lutem mos harroni tĂ« shtypni yllin = mĂ« pĂ«lqen. Rrofshi;)

image

Kjo Ă«shtĂ« njĂ« çmenduri e di, por pĂ«r ato qĂ« ndjekin Pinterest nuk Ă«shtĂ« e panjohur!  NĂ«se keni njĂ« rende tĂ« vjetĂ«r . . . pasi lyhet do tĂ« mbajĂ« vĂ«thĂ«t tuaj!

image

Ja ku janĂ« dhe kornizat . . . Ishin tĂ« vjetra dhe nuk rrinin dot afĂ«r me njĂ«ra-tjetrĂ«n se ngjyrat ishin ca nĂ« betejĂ«. 😂  Gjithashtu njĂ« shishe e vogĂ«l qelqi . . . nuk di nga erdhi . . . tani e pĂ«lqej shumĂ«. Mimozat janĂ« pak tĂ« trishtuara, ju premtoj se do ti heq!!! Jam mjaft e kĂ«naqur se si dolĂ«n . . . dhe shumĂ« lirĂ«! Provojeni me çdo ngjyrĂ« qĂ« preferoni!
Kalofshit mirë!

Letëflasimsishoqe

Advertisements

3 mendime mbi “Me shumĂ« flori…😁

  1. Kam edhe unĂ« diçka. Po ta rrĂ«fej…
    Merr një gotë pa bisht, nje rrogoz (ose fije kashte) dhe ngjiti aq sa të mbulohet e gjithë gota.
    Pastaj?! TA GËZOSH MBAJTËSEN E RE TË LAPSAVE… â˜ș😀

    PĂ«lqyer nga 1 person

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s