Qyteti 

Qytet i çuditshëm, gjithmonë në ndërtim.

Zorrëzbuluar, pa gjumë, gjithmonë në ndryshim.

Ngjyra-ngjyra dhe pusëzi, gjithmonë në gërmim.

Po më ngjan si truri im.

Advertisements

3 mendime mbi “Qyteti 

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s