Rriten barishte 

Rriten barishte të çuditshme . . .të egra . . .të pa shkulshme.

Rriten barishte të panjohura, të zënë dritaret, të zënë frymën.

Të shpojnë e të helmojnë…

Derisa dritaret mbulohen dhe zemra fiket

Advertisements

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s